Alexandre Turpault prezentuje bardzo francuski styl, ponadczasowy szyk, prosty i wyrafinowany, miejski i autentyczny, z harmonią między kobiecością a męskością.

Czytaj więcej

Naturalnie luksusowy wygląd, którym nigdy się nie męczysz, subtelne i świetliste kolory sprawiają, że każda z kolekcji to nowe emocje, zaproszenie do marzeń i cieszenia się słodyczą życia.

Jednym z mocnych punktów marki jest oferowanie szerokiej gamy naturalnych szlachetnych, pięknych, trwałych i wygodnych materiałów. Jakość każdego z nich (len, bawełna, wełna) jest badana pod kątem wygody i testowana przed wprowadzeniem na rynek.

Firma Alexandre Turpault od 1847 roku projektuje, produkuje i dystrybuuje piękną bieliznę domową z poszanowaniem francuskiej tradycji. Jakość materiałów (czysty len, delikatna bawełna), subtelność ozdobnych detali (hafty, koronki weneckie…), niezrównana jakość bieli, sprawiły, że marka zyskała reputację doskonałości. Te „savoir-faire”, których brakuje w dzisiejszych czasach, wywodzą się z najwspanialszej francuskiej tradycji wypraw i sztuki zdobniczej. Te wyjątkowe rzemiosła: materiałowe, produkcyjne, artystyczne są z czasem zachowywane i wzbogacane, a także wnoszą wkład we francuską sztukę życia .

Alexandre Turpault

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl