W historycznym młynie „Moon” w Guiseley, Yorkshire, zespół Bronte by Moon tworzy piękne kolekcje pledów, poduszek i akcesoriów mody z wełny owczej, schetland, merynos i alpaka.

Czytaj więcej

Firma została założona w 1837 r. Ponad 180 lat dumnego brytyjskiego dziedzictwa produkcji i wzornictwa dzięki, któremu Bronte by Moon nadal wytwarza swoje piękne wyroby w jednym z ostatnich tzw. „pionowych” młynów wełnianych w Wielkiej Brytanii. Termin „pionowy" to powrót do epoki wiktoriańskiej, kiedy to młyny wznosiły się na kilka pięter, a na każdym piętrze znajdowały się oddzielne części procesu produkcyjnego. Dziś pozostaje ono wyjątkowym potwierdzeniem autentyczności marki i firmy, gdzie kontrolowany jest każdy etap produkcji, od surowej wełny po gotowy produkt, w tym barwienie, mieszanie, zgrzeblanie, przędzenie, wypaczanie, tkanie i wykańczanie. 

Tworzenie nowych kolekcji odbywa się z zachowaniem równowagi pomiędzy innowacyjnym wzornictwem a tradycyjnym rzemiosłem, utrzymując pozycję w czołówce trendów handlowych przy zachowaniu stałej, wysokiej jakości. 

Bronte by Moon to pasja wyróżniania się na rynku pozostająca tak silna jak zawsze, jednocześnie niosąc przesłanie tego, co naprawdę znaczy być "Made in Great Britain".

Bronte by Moon

Koc Bibury wełna szetland Koc Bibury wełna szetland
Producent: Bronte by Moon
Cena: 505,00 zł
szt.
zobacz więcej
Koc Check Alpaka Koc Check Alpaka
Producent: Bronte by Moon
Cena: 1 270,00 zł
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl