Lexington Clothing Company Collection

Niedaleko Bostonu, w Massachusetts, znajduje się małe miasteczko o nazwie Lexington. Kiedy odwiedza się to małe, piękne miejsce, trudno sobie wyobrazić historyczny fakt, że to tu rozpoczęła się amerykańska wojna rewolucyjna. Lexington to miejsce z jednej strony historyczne, ale zarazem symbol amerykańskiej tradycji.

Czytaj więcej

Marka Lexington Clothing Company

Asortyment marki Lexington cechuje typowy styl Nowej Anglii z charakterystycznymi dla niej domami z bielonego drewna cedrowego. Lexington podąża za tradycją z amerykańskiego Wschodniego Wybrzeża, a kolekcje są wierne amerykańskiej tradycji znakomitego rzemiosła. Wszystkie kolekcje bazują na tradycji i inspiracji z tej części świata. Lexington to lifestylowa marka klasy premium. Dzięki staranności projektantów Lexington istnieje wiele możliwości łączenia różnych produktów, kolorystyki i wzorów. Wartości marki są konsekwentnie wyrażane poprzez każdy szczegół kolekcji.

Kolekcja i wizerunek Lexington Clothing Company

Marka Lexington zapewnia kompletną koncepcję wzornictwa dla tekstyliów domowych. Na kolekcję składają się kołdry, poszewki, prześcieradła, narzuty, koce i narzuty, a także ręczniki frotte, szlafroki, piżamy i różne akcesoria. Od stycznia 2008 roku do asortymentu marki Lexington dołaczyła również odzież damska i męska. Większość produkcji Lexington jest wykonywana w Europie, a każdy element jest produkowany w najwyższym standardzie przy użyciu tylko najlepszych materiałów, wzornictwa, wykończenia i opakowania. Zrównoważony rozwój, produkcja przyjazna dla środowiska i odpowiedzialność społeczna to kluczowe zasady skandynawskiej firmy Lexington.

Lexington obecny na ponad 60 rynkach w Europie i na świecie adresuje swoje kolekcje do wymagających klientów o znaczącej sile nabywczej, którzy dokładnie wiedzą, czego chcą i są zdecydowanie świadomi klasycznych, wysoko pozycjonowanych marek premium.

Lexington

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl